Drużyna siatkarska z logo Fundacji

Miło nam poinformować, że kilku pracowników naszej firmy wraz z przyjaciółmi bierze czynny udział w Złotowskiej Lidze Piłki Siatkowej 2012/2013, czyli amatorskim turnieju siatkówki organizowanym przez Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej – ZCAS. Grają Oni w barwach Fundacji Włącz się propagując przy tym nazwę Fundacji w lokalnym środowisku. Trzymamy za nich kciuki, aby Ich gra zaprowadziła do finału!

W drużynie Włącz się grają: Grzegorz Brandys, Małgosia Brzezińska, Barbara Sarnowska, Dominik Augustyn, Tomasz Okoński,  Adam Betcher, Mariusz Plichowski, Tadeusz Betcher, Sławomir Kuczyński, Radosław Bartoszewicz i Łukasz Jankowski. Powodzenia! Zapraszamy do kibicowania na hali ZCAS. Czwartki, 18:30 i 20:00. Terminarz dostępny na stronie www.zcas.zlotow.pl.