Walczymy o zdrowie Michała

Odwołajmy wyrok dla Michała!!! pomagamy!!!

U naszego Podopiecznego zdiagnozowano złośliwy nowotwór noso-gardła. Wiadomość taka jest jak wyrok…

„Gdy dowiedziałem się, że choruję, przeżyłem szok nie do opisania! Trudno było mi się z tym pogodzić. Jednak patrząc na moich najbliższych, na niespełna 6-letniego synka, postanowiłem że się nie poddam! Tak, nie poddam się! Tym bardziej, że dostałem drugą szansę! Niestety sam nie jestem w stanie jej wykorzystać, bo koszt leczenia przekracza moje możliwości. Ale z pomocą dobrych ludzi mogę wygrać i żyć! Dlatego dzisiaj, tu i teraz, z całego serca proszę każdego z Was o pomoc, ponieważ bardzo chcę żyć. Chcę zdążyć pokonać tego potwora, który wywrócił moje życie do góry nogami. Dlatego proszę: pomóżcie mi, wpłacajcie i udostępniajcie ten post swoim znajomym”.

Michał jest życzliwym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.  Od 6 lat bawi poczuciem humoru swoich współpracowników, którzy poprosili Fundację o pomoc i wparcie dla kolegi. Nie możemy  zostawić go samego w tak trudnej sytuacji.

W imieniu Michała i jego rodziny a także załogi sklepu z Piekar Śląskich, w którym pracuje nasz Podopieczny, prosimy o wpłaty. Każda kwota ma znaczenie.

Michał Szczepański

Miejsce: Bytom

Trwa od: 01/03/2020

Zakończenie: 20/05/2020


Wpłaciło: 76

Potrzebne jeszcze: 2349 zł

Zebrano: 2651 zł


KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE

Ta zbiórka jest już zakończona. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszego Podopiecznego. Kwota jaką zebraliśmy to 2651 zł. Łączna liczba darczyńców to 76.