Dla Pracowników

Logo Mediaexpert

Jeśli jesteś pracownikiem TERG S.A. Media Expert i potrzebujesz pomocy dla siebie lub rodziny? Dobrze trafiłeś!

• Nie jesteś pewien, czy spełniasz warunki by wnioskować o pomoc? Przeczytaj o tym w regulaminu. Jeśli tak, to przejdź do formularza na TERG ONLINE. i zawnioskuj o pomoc.
  • Dotację od Fundacji rozliczysz Zrobisz to tutaj, w razie problemu zerknij wyżej na Instrukcję wnioskowania i rozliczenia wniosków.
  • Zbiórkę on-line na stronie naszej fundacji dla Ciebie lub bliskiej osoby zorganizujesz klikając w ZBIÓRKI
  • Chcesz zostać WOLONTARIUSZEM? Napisz do nas na fundacja@fundacjawlaczsie.pl – WOLONTARIAT to nasza specjalność, zobacz sam, zbierz ekipę i zgłoś się do nas!
  • Kochasz sport i przy okazji pomaganie? Zostań naszym reprezentantem. Zajrzyj do zakładki SPORT
  • Szukasz druków, formularzy tj. wniosek o refundację kosztów czy oświadczenie o chorobie nowotworowej? Znajdziesz je w tej zakładce
  • Masz problem, o którym chcesz porozmawiać? Nie wiesz od czego zacząć współpracę z fundacją – napisz: fundacja@fundacjawlaczsie.pl
  • Chcesz wiedzieć więcej o życiu fundacji? Przejdź tutaj.
  • Masz pomysł na akcję, na rozszerzenie działalności Fundacji napisz do nas lub zadzwoń pod numer 883 – 325- 912.