Wspieramy naszych przyjaciół z Ukrainy!

Koleżanki i Koledzy! Drodzy Experci! Kochani przyjaciele Fundacji Medieaxeprt Włącz się!

Wszyscy z bólem serca obserwujemy to, co dzieje się w Ukrainie. Jesteśmy poruszeni rozmiarem tragedii, którą niesie ze sobą wojna i która dotyka naszych braci i siostry Ukraińców. Wiemy, że wielu spośród nas angażuje się w pomoc dla uchodźców i jesteśmy dumni z Waszej postawy!

Jako firma również nie pozostajemy obojętni na los Ukraińców. Spora cześć naszej załogi w Łodzi, bo ok. 500 osób, to obywatele Ukrainy. W tym trudnym czasie to im szczególnie chcemy pomóc. Dlatego w Centrum Dystrybucji nr 1 w Łodzi uruchomiliśmy Sztab Kryzysowy. Pomaga on naszym pracownikom z Ukrainy w takich kwestiach jak:

  • transport ich rodzin z granicy
  • zapewnienie im mieszkań i ich wyposażenie
  • wyżywienie, ubranie, rzeczy osobiste
  • załatwienie formalności urzędowych i pozwoleń, w tym nabycie statusu uchodźcy

To czas, by pokazać, że nasze deklaracje o byciu jedną drużyną, o dbaniu o naszych ludzi mają silne oparcie w naszych czynach!

Z uwagą śledzimy sytuację i wiemy, że część potrzeb uchodźców jest już zapewniona, dlatego chcemy skupić się na zbiórce finansowej. Ona pozwoli nam pomagać w sposób racjonalny i celowy!

Dlatego jako firma i fundacja Mediaexpert „Włącz się” utworzyliśmy tę zbiórkę

Bądźmy solidarni z naszymi koleżankami i kolegami!

Fundacja Mediaexpert „Włącz się”

Wsparcie Ukrainy

Miejsce: Cała Polska

Trwa od: 28/02/2022

Zakończenie: 31/03/2022


Wpłaciło: 97

Potrzebne jeszcze: 36700 zł

Zebrano: 63300 zł


KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE

Ta zbiórka jest już zakończona. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszego Podopiecznego. Kwota jaką zebraliśmy to 63300 zł. Łączna liczba darczyńców to 97.