Uwielbiamy wspierać schroniska - to dla nas cenna lekcja empatii

To już kolejna akcja, gdzie wspieramy schronisko dla zwierząt.

Tym razem nasza pomoc trafiła do jednej z łódzkich placówek, które na co dzień opiekują się i dają schronienie tysiącom porzuconych lub bezdomnych psiaków i kociaków.

W ten niezwykle upalny ale jakże radosny weekend 20 czerwca Ekipa ze Rzgowa oraz Łodzi 1 i 5 wraz z fundacją Mediaexpert Włącz się postanowiła zrobić coś dobrego dla tej placówki.

🐕🐩🦮🐩Udało się wspólnymi siłami zebrać pokaźną ilość karmy, misek, akcesoriów i kocyków dla tych cudownych czworonogów.

Krystian Szymanek - koordynatora tej akcji właśnie tak dizękuje swoim kompanom za wspólne przprowadzenie tej akcji:

"Chciałbym wam wszystkim razem i każdemu z osobna podziękować za wspaniałą zbiórkę. Udało się i to z wielkim sukcesem 🙂 Radości z tej akcji było mega dużo 🙂Szczególne podziękowania kieruję do naszego ASM Łukasza Sobańskiego za pomoc na każdym etapie organizacji zbiórki, wsparcie logistycznie i wszelką pomoc. Dziękuję również Milenie Cichoń, jak i całemu zespołowi naszej fundacji za wsparcie i pomoc finansową, aby przekazanych darów było jeszcze więcej. Podziękowanie przekazuję również dla Mateusza KE i Krystiana KSS ze sklepu Pruszków, którzy również dołożyli swoją cegiełkę do całej akcji. Wielkie dzięki chłopaki :)☀️☀️☀️

Pomagamy Zwierzakom bo lubimy i chcemy!

Zarząd Fundacji dziękuje wszystkim za tak wspaniałą inicjatywę oraz za ogrom serca włożonego w ten projekt.