Podsumowanie WOLONTARIATU ROKU 2021

Miło nas poinformować, że pomimo przeciwności losu, pandemicznych obostrzeń udało Wam się zrealizować piękne projekty wolontariackie!

Zarząd Fundacji, biorąc pod uwagę wiele aspektów, takich jak zaangażowanie w projekt, pomysł oraz realizacja przedsięwzięcia postanowił zgodnie wyróżnić 3 zespoły:

I miejsce:  załoga z Media Expert Krotoszyn za wyremontowanie mieszkania ciężko chorej dziewczynki Kasi.

II miejsce: załoga z Media Expert Praszka za olbrzymią energię i wyremontowanie domu Pana Krzysztofa, które zostało zniszczone przez pożar.

III miejsce: załoga z Media Expert Rawa Mazowiecka za sukces w remoncie placówki Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

Statuetkę z wyróżnieniem otrzymują:

Załoga z Rzgowa za ujmującą akcję dla schroniska dla zwierząt w Łodzi.

Paweł Olszewski za niesamowitą organizację oraz wspaniały wynik zbiórki podczas turnieju dla Poli.

Na wielkie brawa zasługują także indywidualnie:

Michała Sokołowski KE Olsztyn za wsparcie organizacji II WARMINSKIEGO TURNIEJU PILKI NOŻNEJ
Teresa Jureczka koordynator akcji świątecznej dla wielofunkcyjnej placówki opiekuńczo-wychowawcza typu socjalno-interwencyjnego w Nędzy

Marek Oszuścik za pomoc w gruntownym remoncie mieszkania oraz wyposażenie w sprzęty AGD dla samotnej matki z dwójką dzieci z Nędzy.

Dziękujemy wszystkim Wam za poświęcony czas, energię oraz za zrobienie wspaniałego gestu po prostu „dla kogoś”

GRATULACJE!

P.s. Wszyscy laureaci otrzymają cudowne statuetki!