Zakres pomocy fundacji

NASZA POMOC JEST MOŻLIWA W NASTĘPUJĄCYCH PROBLEMACH NATURY MEDYCZNEJ:

• leczenie i usuwanie skutków chorób zagrażających życiu, nieuleczalnych lub też uniemożliwiających funkcjonowanie, których leczenie w oparciu o refundację NFZ jest bardzo utrudnione
  • wszelkie zabiegi medyczne, których pozytywny efekt ratuje życie lub przywraca do normalnego funkcjonowania, a których przeprowadzenie nie jest możliwe w systemie refundacji NFZ,
  • zabiegi rehabilitacyjne prowadzące do przywrócenia sprawności fizycznej.
  • uzyskanie aparatury podtrzymującej życie, sprzętu rehabilitacyjnego lub sprzętu będącego substytutem funkcjonalnym w przypadku utraty bądź ograniczenia poszczególnych czynności życiowych,
  • uzyskanie urządzeń medycznych, sprzętu okołomedycznego oraz pokrycie niezbędnych, a niemożliwych do sfinansowania w inny sposób,
  • wydatków dla placówek medycznych, opiekuńczych lub organizacji niosących pomoc medyczną lub około medyczną.
  • Pokrycie kosztów pobytu w placówkach przyszpitalnych, zwrot kosztów dojazdu do placówek medycznych.
  • Pokrycie kosztów prywatnych badań lekarskich oraz prywatnych wizyt lekarskich.

NASZA POMOC JEST MOŻLIWA W NASTĘPUJĄCYCH PROBLEMACH POZAMEDYCZNYCH:

• utrata warunków życia w wyniku wypadków losowych oraz działania czynników naturalnych, w tym katastrof (m.in. pożaru, powodzi, klęsk żywiołowych)
  • utrata warunków życia w wyniku działania osób trzecich, sytuacji społeczno-ekonomicznej lub konkretnych instytucji,
  • niemożność osiągnięcia właściwych standardów edukacji oraz rozwoju osobistego w sytuacji niedostatku środków finansowo-rzeczowych ( wsparcie rzeczowe )
  • niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych w szczególności brak zapewnienia ich dzieciom osieroconym
  • uzyskanie urządzeń, sprzętu oraz niezbędnych, a niemożliwych do sfinansowania w inny sposób, wydatków dla placówek lub organizacji pomocowych, opiekuńczych oraz edukacyjnych.
  • Wsparcie polegające na wpłatach 1% podatku dochodowego na konkretne osoby,

Misją Fundacji Mediaexpert Włącz się jest upowszechnianie pozytywnych postaw i wzorców społecznych, propagujących czynienie dobra w różnych środowiskach społecznych.

Fundacja Mediaexpert włącz się pozyskuje środki finansowe od darczyńców oraz Fundatorów, wśród których jest spółka TERG S.A. i grupa Mediaexpert.

Pobierz regulamin