X edycja Festiwalu im. Świętego Wojciecha w Złotowie

W ostatni weekend kwietnia miało miejsce bardzo wyjątkowe wydarzenie. Przy współpracy Zespołu Szkół Katolickich im. Św. Wojciecha i Stowarzyszenia Rodzin Katolickichw Złotowie, 27 kwietnia odbył się kolejny koncert galowy podsumowujący Festiwal im. Św. Wojciecha. Fundacja także włączyła się w to wydarzenie, które odbyło się w sali Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, a poprowadzili je m. in. Marcelina Woźna i Mariusz Urbaniak. Szczególnym momentem, w oczach fundacji, było wspólne wykonanie przez muzyków i uczestników festiwalu naszej piosenki „Chcieć to móc”. Spośród wielu uczestników, jury wyróżniło i nagrodziło następujące osoby:

Monika Domek z Niepublicznej Szkoły Publicznej w Nakle nad Notecią otrzymała nagrodę Grand Prix

W ostatniej kategorii:I miejsce zajęła Barbara Wielebska z Gimnazjum im. Św. Wojciecha w Złotowie.II miejsce zajęła Aleksandra Bednarek z Gimnazjum Nr 3 w Nakle nad Notecią.III Klaudia Karaś z Gimnazjum w Okonku.

Wyróżniona w tej kategorii została Angelika Śpitalniak reprezentująca Dom Kultury w Pleszewie.

Wszystkim uczestnikom i prowadzącym dziękujemy serdecznie za wyśmienitą zabawę a laureatom życzymy dalszych sukcesów:)