Wojtek Olkuśnik, Kępno

Wojtek ma obustronny niedosłuch od urodzenia. Nosi aparaty douszne niezmiennie od 1986 roku. Ostatnią wymianę aparatów miał w 2006 roku. W chwili obecnej przygotowuje się  do kolejnej wymiany, ale boryka się z brakiem środków. Koszt wymiany to ponad 8 tys. zł. Część środków Wojtek jest w stanie pozyskać z NFZ i PFRON. Ale części nadal brakuje… Zarząd Fundacji Włącz się zdecydował, że także pokryje część kosztów wymiany aparatów. Wojtkowi pozostaje jeszcze zdobycie ¼ wymaganej kwoty . Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Wojtka w tym działaniu prosimy o przekazanie środków finansowych na ogólne konto Fundacji Włącz się z dopiskiem Wojciech Olkuśnik. Wojtek jest kierownikiem naszego salonu w Wieruszowie. Dobry menadżer, dobry sprzedawca.