POMÓŻMY CIĘŻARNEJ NIKOLI WYGRAĆ Z GUZEM MÓZGU

Sprawa jest pilna, nasza koleżanka z Centrali w Złotowie jest w szpitalu w Poznaniu i walczy o życie swoje i swojego nienarodzonego dziecka. Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka

Trening charytatywny Fitness dla Nikoli

15 października (sobota), w Hali Złotowianka w Złotowie o godz. 18:00, zostanie zorganizowany Trening charytatywny Fitness. Trening poprowadzi Iza Szmyt i Mirek Dubisz. Wydarzenie organizowane przez naszą Fundację, odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Złotowa. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na zbiórkę pieniężną dla Nikoli.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Poniżej apel Jej narzeczonego Daniela

Aktualizacja

26 września u Nikoli, został zdiagnozowany kolejny guz na płacie skroniowym. Przeprowadzono cesarskie cięcie, dzięki któremu mogliśmy przywitać na świecie naszego ukochanego synka Leo ❤️ Mały ma się dobrze jest dzielnym bohaterem 🍀27 września Nikola będzie miała operację wycięcia kolejnego guza. Trzymajcie mocno kciuki 🌹


Przedstawiam wam Nikolę, moją kochaną narzeczoną – 24 letnią kobietę, która będąc w upragnionej ciąży, dowiedziała się, że ma guza mózgu. Jest to dziewczyna wielu pasji, mająca marzenia, które pragnie spełniać. Uwielbia fotografie, Pole Dance. Choroba przeszkodziła jej w realizacji wielu z nich. Planowaliśmy ślub, szczęśliwe wychowywanie wspólnego dziecka, które jest w drodze. Ciąża Nikoli od początku była ciężka. Miała bardzo silne bóle głowy, nudności, które potęgowały złe samopoczucie. Mimo tego byliśmy przekonani, że to typowe objawy ciążowe… bardzo się myliliśmy.

Po kolejnym ataku bezwładu i utracie świadomości, Nikola trafiała do szpitala. Podczas badań neurologicznych stwierdzono nowotwór mózgu. Jeszcze tego samego dnia Nikola znalazła się na stole operacyjnym. Operacja trwała całą noc. Na szczęście udało się wyciąć całego guza, który miał 3cm. Lekarze powiedzieli, że to był ostatni moment na uratowanie jej życia. Operacja miała miejsce 01.08 br.

Nikola jest w 30 tygodniu ciąży. Byliśmy przekonani, że po usunięciu guza, nasze życie wróci do normalności, że nadal będziemy mogli cieszyć się sobą i ciążą… Jednak guz okazał się złośliwy.

Nikolę czeka długie i wyczerpujące leczenie, na które musi czekać, a jej stan pogarsza się z każdą chwilą. Na tę chwilę Nikola przebywa w szpitalu w Poznaniu, jest podłączona do kroplówki, jest bardzo słaba. Bóle głowy nie ustępują, ma utraty świadomości i równowagi, nie jest w stanie poruszać się samodzielnie.

Prosimy wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc i wsparcie mojej ukochanej narzeczonej. Zbieramy pieniądze na leczenie Nikoli terapią protonową w klinice w Essen (Niemcy). Nie wiemy ile czasu nam zostało na uratowanie jej życia… Każde, choćby najmniejsze wsparcie, daje nam nadzieję na wspólne, upragnione wychowanie naszego nienarodzonego synka.

Nikola Gryta

Miejsce: Złotów

Trwa od: 26/09/2022

Zakończenie: 15/11/2022


Wpłaciło: 241

Potrzebne jeszcze: 188006 zł

Zebrano: 11994 zł


KAŻDA KWOTA MA ZNACZENIE

Ta zbiórka jest już zakończona. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszego Podopiecznego. Kwota jaką zebraliśmy to 11994 zł. Łączna liczba darczyńców to 241.