Ludzie fundacji

Pani Teresa

Prezes Fundacji – Fundator

Jej dewiza brzmi „chcieć to móc!”. Wciąż pokazuje ile można, mobilizuje i wprawia w ruch największe struktury. Pomaga od zawsze!

Pani Lucyna

Wiceprezes Zarządu – Dyrektor Finansowy

Liczy, liczy, liczy… od zawsze, ale tym liczeniem wspiera innych. Nie ma ludzkich spraw wobec, których przeszłaby obojętnie.

Milena

Sekretarz Zarządu

Serducho Fundacji, jej zapał i pomysłowość mobilizują innych do pomocy i zaangażowania w projekty realizowane przez Fundację. Poza pomaganiem uwielbia motoryzacja.

Grzegorz

Członek Zarządu – Dyrektor Kreatywny

Jego pomysłowość, kreatywność oraz chęć pomagania innym wspierają działania Fundacji na każdym szczeblu. Po godzinach jest zapalonym wielbicielem militariów.

Olek

Członek Zarządu

Wesoły i pozytywny, zaangażowany w życie Fundacji wolontariusz. Jego życiowa dewiza brzmi – DOBRO WRACA! Jego pasją jest stolarstwo.

Komisja Rewizyjna

Aldona

Przewodnicząca komisji, która zawodowo najlepiej czuje się w podatkach. Jest osobą energiczną. W wolnych chwilach uwielbia spacery na łonie przyrody w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Lubi dobre kino i muzykę.

Marlena

Zawodowo specjalistka od komunikacji. Wrażliwa, uczynna za razem konkretna i sumienna. Uwielbia piec ciasta i czytać książki.

Tomek

Specjalista do zadań specjalnych, koordynator imprez plenerowych i wolontariatów pracowniczych. Zawodowo Kierownik Regionu ds. HR / Analityk Działu HR/rekrutacji. Prywatnie jego pasją są gotowanie oraz koszykówka.

Kasia

Na co dzień specjalistka ds. rozliczeń masowych, prywatnie kochająca mama i ciepła wrażliwa kobieta. W wolnym czasie uwielbia gotować oraz….zbierać grzyby. Regularnie morsuje.